Подарункові сертифікати

Тільки у нас – подарункові сертифікати на політ літаком, поїздку на квадроциклах – без терміну дії.
Ваш сертифікат – не згорить ніколи!
+38050-6333-125
+38098-6333-125

Бесплатно доставим сертификат по Харькову в день заказа.

Сертифікат на прогулянку на квадроциклах:

30 хвилин – 700 грн.
60 хвилин – 1200 грн.
90 хвилин – 1600 грн.
120 хвилин – 1800 грн.
На цілий день 5500 грн.

Сертифікат розрахований на двох осіб – водій та пасажир.

У вартість входить екіпірування, навчання, паливо та супровід інструктором на окремому квадроциклі.

сертификат квадроциклы харьков

Вартість сертифіката на політ літаком:
15 хвилин –  1500 грн
30 хвилин –  3000 грн
60 хвилин –  6000 грн

Сертифікат розрахований на трьох осіб – двоє дорослих і одна дитина.

сертификат самолет полет харьков

Звертаємо Вашу увагу, що у нас ви можете купити сертифікат без націнки. Тобто реальна вартість послуги дорівнює сертифікату. Ми здаємо свою техніку в оренду.

Вибір подарунка – процес досить відповідальний, тому що кожному хочеться, щоб придбаний презент приніс радість і був гідно оцінений тим, кому він призначений. Деколи навіть знаючи про уподобання винуватця урочистості, важко без сумнівів і в короткий час вибрати конкретну річ. Можливо, тому останнім часом набирає обертів популярність сертифікатів як подарунок.

У чому полягає перевага сертифікатів? Головною і очевидною їхньою гідністю є практичність, адже вони надають людині можливість вибрати потрібну річ самостійно (якщо говорити про тих, які переводять в готівку в мережі магазинів певних товарів). Самі по собі гроші – досить безособовий подарунок, тоді як сертифікат показує, що над подарунком справді думали, з увагою поставилися до інтересів того, кому він призначається.

Так само придбання сертифіката допоможе заощадити час пошуку подарунка, але при цьому він не здасться купленим в останній момент або в сильному поспіху. Про це також подбає салон або магазин, який випускає сертифікати, оскільки вони виробляються і надаються вже у святковому оформленні: додаються конверти, стрічки та інша атрибутика.

Серед переваг подарункових сертифікатів окремо варто виділити їх універсальність: однаково відповідний варіант подарунку жінці, чоловікові, сімейній парі, і навіть дітям. Вік не буде обмеженням завдяки широкому асортименту товарів та послуг, на які надаються сертифікати.

Різні грошові номінали сертифікатів дозволяють дарувальнику розрахувати бюджет та вкластися у заплановану суму. Терміни дії подарункових сертифікатів у Харкові у всіх компаній також варіюються, що дає майбутньому власнику можливість вибрати зручний час для використання такого подарунка. Ми ж пропонуємо такий варіант, у якому немає терміну дії, він просто необмежений!

Сертифікат дає унікальну можливість подарувати не тільки конкретну річ, а й спосіб чудово провести вільний час або освоїти польоти на невеликих літаках. Наприклад, сертифікат на прогулянку на квадроциклах у Харкові залишить після його використання безліч незабутніх вражень, а абонемент на вивчення іноземної мови дозволить набути нових корисних навичок. У разі, якщо про переваги та інтереси того, хто обдаровується, відомо мало, можна за допомогою сертифіката подарувати послугу, якою так чи інакше користуються всі. Важко уявити собі жінку, яка відмовиться від відвідування салону краси або СПА, а для чоловіків чудовим подарунком буде щось екстремальне.

Важливо й те, що сертифікат – відповідний подарунок до будь-якого свята, важко знайти привід, яким він був би недоречний. Подарунковий сертифікат на романтичну прогулянку на яхті стане чудовим подарунком на весілля чи річницю знайомства, повноліття – привід вручити винуватцю урочистості абонемент на навчання в автошколі.

Багатьом здасться зручним існування електронних версій сертифікатів, якими можна розплачуватись онлайн, що позбавить обдаровуваного від необхідності виходити з дому для здійснення покупки.

Таким чином, подарунковий сертифікат – ідеальний вибір для тих, хто хоче бути впевненим, що його подарунок обов’язково доречний, не буде переданий або забутий у ящику з непотрібними речами. Адже будь-якій людині буде приємна увага до своїх інтересів та потреб та надана можливість вибору найпотрібнішого.